Wybierz Klub

Filtry
Poniedziałek
23-11-2020
Wtorek
24-11-2020
Środa
25-11-2020
Czwartek
26-11-2020
Piątek
27-11-2020
Sobota
28-11-2020
Niedziela
29-11-2020
08:30
Zdrowy Kręgosłup Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Mocne Ramiona+płaski brzuch Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
15:30
Online test
Alicja Marczak
15:30-16:15
Alicja Marczak
17:30
Idealne Kształty Online
Anna Serweta
17:30-18:20
Anna Serweta
Smukła Sylwetka Online
Anna Zborowska
17:30-18:20
Anna Zborowska
18:30
Zdrowy Kręgosłup – Live
Karolina Gacke
18:30-19:20
Karolina Gacke
Filtry
Poniedziałek
23-11-2020
Wtorek
24-11-2020
Środa
25-11-2020
Czwartek
26-11-2020
Piątek
27-11-2020
Sobota
28-11-2020
Niedziela
29-11-2020
07:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

07:00-08:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

07:00-08:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

07:00-08:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

07:00-08:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

07:00-08:45
08:00
Boks
Michał Chudecki
08:00-09:15
Michał Chudecki
Boks
Michał Chudecki
08:00-09:15
Michał Chudecki
Boks
Michał Chudecki
08:00-09:15
Michał Chudecki
08:30
Zdrowy Kręgosłup Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Mocne Ramiona+płaski brzuch Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
09:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
10:00
Zajęcia Sportowe – Tabata
Anna Zborowska
10:00-10:45
Anna Zborowska
11:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
11:15
Boks
Michał Chudecki
11:15-12:15
Michał Chudecki
Boks
Michał Chudecki
11:15-12:15
Michał Chudecki
Boks
Michał Chudecki
11:15-12:15
Michał Chudecki
13:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
15:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-16:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-16:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-16:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-16:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-16:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-16:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-16:45
16:30
Fight Club
Fight Club
16:30-18:00
Fight Club
17:00
Zajęcia sportowe – Smukła Sylwetka
Paula Teodorowska
17:00-17:50
Paula Teodorowska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

17:00-18:45
Zajęcia Sportowe – Zdrowy Kręgosłup
Asia Tomońska
17:00-17:50
Asia Tomońska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

17:00-18:45
Zajęcia Sportowe – Tabata
Paula Teodorowska
17:00-17:50
Paula Teodorowska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

17:00-18:45
Zajęcia Sportowe – Zdrowy Kręgosłup
Asia Tomońska
17:00-17:45
Asia Tomońska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

17:00-18:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

17:00-18:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

17:00-18:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

17:00-17:45
18:00
Zajęcia Sportowe – Tabata
Paula Teodorowska
18:00-18:50
Paula Teodorowska
Zajęcia Sportowe – Cellulit Stop
Asia Tomońska
18:00-18:45
Asia Tomońska
Zajęcia Sportowe – TRX
Paweł Lepa
18:00-18:45
Paweł Lepa
Zajęcia Sportowe – Fit Pupa
Asia Tomońska
18:00-18:45
Asia Tomońska
18:15
Boks
Michał Chudecki
18:15-19:45
Michał Chudecki
BOXING WOMENS
Michał Chudecki
18:15-19:15
Michał Chudecki
BOXING WOMENS
Michał Chudecki
18:15-19:15
Michał Chudecki
Boks
Michał Chudecki
18:15-19:15
Michał Chudecki
18:20
Boks
Michał Chudecki
18:20-19:50
Michał Chudecki
19:00
Zajęcia Sportowe – Sztangi
Paweł Lepa
19:00-19:50
Paweł Lepa
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

19:00-20:45
Zajęcia Sportowe – Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Paweł Lepa
19:00-19:45
Paweł Lepa
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

19:00-20:45
Zajęcia Sportowe – Sztangi
Paweł Lepa
19:00-19:45
Paweł Lepa
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

19:00-20:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

19:00-20:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

19:00-20:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

19:00-19:45
19:30
Boks
Michał Chudecki
19:30-21:00
Michał Chudecki
Boks
Michał Chudecki
19:30-21:00
Michał Chudecki
Kick Boxing
Jakub Kozera
19:30-21:00
Jakub Kozera
20:00
Kick Boxing
Jakub Kozera
20:00-21:30
Jakub Kozera
20:15
Kick Boxing
Jakub Kozera
20:15-21:45
Jakub Kozera
21:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

21:00-21:55
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

21:00-21:55
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

21:00-21:55
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

21:00-21:55
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

21:00-21:55
Filtry
Poniedziałek
23-11-2020
Wtorek
24-11-2020
Środa
25-11-2020
Czwartek
26-11-2020
Piątek
27-11-2020
Sobota
28-11-2020
Niedziela
29-11-2020
08:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:00-09:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:00-09:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:00-09:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:00-09:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:00-09:45
08:30
Zdrowy Kręgosłup Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Mocne Ramiona+płaski brzuch Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
09:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

09:00-10:45
10:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:00-11:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:00-11:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:00-11:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:00-11:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:00-11:45
11:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

11:00-12:45
12:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:00-13:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:00-13:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:00-13:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:00-13:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:00-13:45
13:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

13:00-14:45
14:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:00-15:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:00-15:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:00-15:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:00-15:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:00-15:45
15:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-16:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

15:00-15:45
16:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:00-17:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:00-17:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:00-17:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:00-17:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:00-17:45
17:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

17:00-17:45
17:30
Zajęcia Sportowe – Pilates
Katarzyna Grudzińska
17:30-18:15
Katarzyna Grudzińska
Zajęcia Sportowe – Pilates
Katarzyna Grudzińska
17:30-18:15
Katarzyna Grudzińska
Zajęcia Sportowe – Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Alicja Farat
17:30-18:15
Alicja Farat
Zajęcia Sportowe – Idealne Kształty
Alicja Farat
17:30-18:15
Alicja Farat
18:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:00-19:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:00-19:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:00-19:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:00-19:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:00-19:45
18:30
Zajęcia sportowe – Smukła Sylwetka
Klaudia Pawluć
18:30-19:20
Klaudia Pawluć
Zajęcia Sportowe – Idealne Kształty
Alicja Farat
18:30-19:15
Alicja Farat
Zajęcia sportowe – Smukła Sylwetka
Klaudia Pawluć
18:30-19:15
Klaudia Pawluć
Zajęcia Sportowe – Pilates
Karolina Gacke
18:30-19:15
Karolina Gacke
Zajęcia Sportowe – Zdrowy Kręgosłup
Karolina Gacke
18:30-19:15
Karolina Gacke
19:30
Zajęcia Sportowe – Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Klaudia Pawluć
19:30-20:20
Klaudia Pawluć
Zajęcia Sportowe – Pilates
Karolina Gacke
19:30-20:15
Karolina Gacke
Zajęcia Sportowe – Fit Pupa
Klaudia Pawluć
19:30-20:15
Klaudia Pawluć
20:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:00-22:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:00-22:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:00-22:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:00-22:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:00-22:00
Filtry
Poniedziałek
23-11-2020
Wtorek
24-11-2020
Środa
25-11-2020
Czwartek
26-11-2020
Piątek
27-11-2020
Sobota
28-11-2020
Niedziela
29-11-2020
08:30
Zdrowy Kręgosłup Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
17:30
Tabata Online
Julia Chwiałkowska
17:30-18:20
Julia Chwiałkowska
Filtry
Poniedziałek
23-11-2020
Wtorek
24-11-2020
Środa
25-11-2020
Czwartek
26-11-2020
Piątek
27-11-2020
Sobota
28-11-2020
Niedziela
29-11-2020
06:30
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

06:30-08:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

06:30-08:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

06:30-08:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

06:30-08:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

06:30-08:15
08:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:00-09:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:00-09:45
08:30
Joga Vinyasa
Zuza Łącka-Golc
08:30-10:00
Zuza Łącka-Golc
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:30-10:15
Zajęcia Sportowe – Zdrowy Kręgosłup
Alicja Marczak
08:30-09:15
Alicja Marczak
Zdrowy Kręgosłup Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:30-10:15
Zajęcia sportowe – Smukła Sylwetka
Alicja Marczak
08:30-09:15
Alicja Marczak
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:30-10:15
Zajęcia Sportowe – Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Mocne Ramiona+płaski brzuch Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:30-10:15
Joga Vinyasa
Zuza Łącka-Golc
08:30-10:00
Zuza Łącka-Golc
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

08:30-10:15
10:00
Interval HIIT
Anna Serweta
10:00-10:45
Anna Serweta
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Włodek Sosnówka
10:00-10:45
Włodek Sosnówka
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:00-11:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:00-11:45
10:30
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:30-12:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:30-12:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:30-12:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:30-12:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

10:30-12:15
Zajęcia Sportowe – Tabata
Joanna Jamroziak
10:30-11:15
Joanna Jamroziak
12:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:00-13:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:00-13:45
12:30
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:30-14:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:30-14:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:30-14:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:30-14:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

12:30-14:15
14:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:00-15:45
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:00-15:45
14:30
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:30-16:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:30-16:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:30-16:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:30-16:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

14:30-16:15
16:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:00-17:45
Zajęcia Sportowe – Ekstremalny Indoor Interval
Włodek Sosnówka
16:00-17:30
Włodek Sosnówka
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:00-17:45
16:30
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:30-18:15
Zajęcia sportowe – Smukła Sylwetka
Alicja Marczak
16:30-17:15
Alicja Marczak
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:30-18:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:30-18:15
Zajęcia sportowe – Smukła Sylwetka
Alicja Marczak
16:30-17:15
Alicja Marczak
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:30-18:15
Zajęcia Sportowe – Zdrowy Kręgosłup
Ela Tatarczuk
16:30-17:15
Ela Tatarczuk
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

16:30-18:15
17:30
Zajęcia Sportowe – Tabata
Alicja Marczak
17:30-18:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Ula Jankowska
17:30-18:15
Ula Jankowska
Idealne Kształty Online

17:30-18:20
Zajęcia Sportowe – Spartacus Killer
Alicja Marczak
17:30-18:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
17:30-18:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – Sztangi
Alicja Marczak
17:30-18:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Ula Jankowska
17:30-18:15
Ula Jankowska
Zajęcia Sportowe – Tabata
Alicja Marczak
17:30-18:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
17:30-18:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – Cellulit Stop
Alicja Marczak
17:30-18:15
Alicja Marczak
18:00
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:00-19:45
18:30
Zajęcia Sportowe – Pilates Klasyczny
Alicja Marczak
18:30-19:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:15
Agnieszka Fijałkowska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:30-20:15
Zajęcia Sportowe – Fit Pupa
Alicja Marczak
18:30-19:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Ula Jankowska
18:30-19:15
Ula Jankowska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:30-20:15
Zajęcia Sportowe – Pilates Klasyczny
Alicja Marczak
18:30-19:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:15
Agnieszka Fijałkowska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:30-20:15
Zajęcia Sportowe – Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Alicja Marczak
18:30-19:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Ula Jankowska
18:30-19:15
Ula Jankowska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:30-20:15
Zajęcia Sportowe – Sztangi
Paweł Lepa
18:30-19:15
Paweł Lepa
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:15
Agnieszka Fijałkowska
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

18:30-20:15
18:45
Zajęcia Sportowe – Cross Trening
Szymon Jurewicz
18:45-19:30
Szymon Jurewicz
Zajęcia Sportowe – Cross Trening
Szymon Jurewicz
18:45-19:30
Szymon Jurewicz
19:30
Zajęcia sportowe – Smukła Sylwetka
Julia Chwiałkowska
19:30-20:15
Julia Chwiałkowska
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
19:30-20:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – Idealne Kształty
Agnieszka Lier
19:30-20:15
Agnieszka Lier
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Ula Jankowska
19:30-20:15
Ula Jankowska
Zajęcia sportowe – Smukła Sylwetka
Julia Chwiałkowska
19:30-20:15
Julia Chwiałkowska
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
19:30-20:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – Stretching
Ela Tatarczuk
19:30-20:15
Ela Tatarczuk
Zajęcia Sportowe – Indoor Cycling
Ula Jankowska
19:30-20:15
Ula Jankowska
20:30
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:30-22:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:30-22:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:30-22:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:30-22:15
Zorganizowane Zajęcia Sportowe

20:30-22:15