Wybierz Klub

Filtry
Poniedziałek
28-09-2020
Wtorek
29-09-2020
Środa
30-09-2020
Czwartek
01-10-2020
Piątek
02-10-2020
Sobota
03-10-2020
Niedziela
04-10-2020
07:30
Cycling+Siła
Alicja Marczak
07:30-08:20
Alicja Marczak
Indoor Cycling
Ula Jankowska
07:30-08:20
Ula Jankowska
Cycling+ Zdrowy kręgosłup
Alicja Marczak
07:30-08:20
Alicja Marczak
Indoor Cycling
Włodek Sosnówka
07:30-08:20
Włodek Sosnówka
Cyclina+Tabata
Alicja Marczak
07:30-08:20
Alicja Marczak
08:00
CROSS Trening
Szymon Jurewicz
08:00-08:50
Szymon Jurewicz
CROSS Trening
Szymon Jurewicz
08:00-08:50
Szymon Jurewicz
08:30
Cellulit Stop
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Zdrowy Kręgosłup
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Smukła Sylwetka
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Stretching
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
10:00
Tabata
Anna Zborowska
10:00-10:50
Anna Zborowska
Indoor Cycling
Włodek Sosnówka
10:00-10:50
Włodek Sosnówka
16:00
Wspinaczka Sportowa
Paweł Lepa
16:00-17:00
Paweł Lepa
Wspinaczka Sportowa
Paweł Lepa
16:00-17:00
Paweł Lepa
Wspinaczka Sportowa
Paweł Lepa
16:00-17:00
Paweł Lepa
16:30
Smukła Sylwetka
Alicja Marczak
16:30-17:20
Alicja Marczak
Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Paweł Lepa
16:30-17:20
Paweł Lepa
Smukła Sylwetka
Alicja Marczak
16:30-17:20
Alicja Marczak
Zdrowy Kręgosłup
Ela Tatarczuk
16:30-17:20
Ela Tatarczuk
17:30
Indoor Cycling
Ula Jankowska
17:30-18:20
Ula Jankowska
Płaski Brzuch
Katarzyna Grudzińska
17:30-18:20
Katarzyna Grudzińska
Sztangi
Paweł Lepa
17:30-18:20
Paweł Lepa
Płaski Brzuch
Anna Zborowska
17:30-18:20
Anna Zborowska
Indoor Cycling
Jacek Moszyński
17:30-18:20
Jacek Moszyński
Spartacus Killer
Alicja Marczak
17:30-18:20
Alicja Marczak
Indoor Cycling
Ula Jankowska
17:30-18:20
Ula Jankowska
Fit Ball
Anna Zborowska
17:30-18:20
Anna Zborowska
Indoor Cycling
Jacek Moszyński
17:30-18:20
Jacek Moszyński
Trening Obwodowy
Alicja Marczak
17:30-18:20
Alicja Marczak
Cellulit Stop
Alicja Marczak
17:30-18:20
Alicja Marczak
Ekstremalny Indoor Interval
Agnieszka Fijałkowska
17:30-19:00
Agnieszka Fijałkowska
18:30
Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:20
Agnieszka Fijałkowska
Smukła Sylwetka
Katarzyna Grudzińska
18:30-19:20
Katarzyna Grudzińska
Pilates
Ela Tatarczuk
18:30-19:20
Ela Tatarczuk
Fit Pupa
Alicja Marczak
18:30-19:20
Alicja Marczak
Indoor Cycling
Ula Jankowska
18:30-19:20
Ula Jankowska
Fit Latino
Monika Jerzynek
18:30-19:20
Monika Jerzynek
Idealne Kształty
Katarzyna Grudzińska
18:30-19:20
Katarzyna Grudzińska
Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:20
Agnieszka Fijałkowska
Fit Latino
Monika Jerzynek
18:30-19:20
Monika Jerzynek
Fit Pupa
Agnieszka Lier
18:30-19:20
Agnieszka Lier
Indoor Cycling
Ula Jankowska
18:30-19:20
Ula Jankowska
Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Alicja Marczak
18:30-19:20
Alicja Marczak
Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:20
Agnieszka Fijałkowska
Sztangi
Paweł Lepa
18:30-19:20
Paweł Lepa
19:00
CROSS Trening
Szymon Jurewicz
19:00-19:50
Szymon Jurewicz
CROSS Trening
Szymon Jurewicz
19:00-19:50
Szymon Jurewicz
19:30
Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
19:30-20:20
Agnieszka Fijałkowska
Zumba
Monika Jerzynek
19:30-20:20
Monika Jerzynek
Stretching
Ela Tatarczuk
19:30-20:20
Ela Tatarczuk
Idealne Kształty
Agnieszka Lier
19:30-20:20
Agnieszka Lier
Indoor Cycling
Ula Jankowska
19:30-20:20
Ula Jankowska
Pilates
Katarzyna Grudzińska
19:30-20:20
Katarzyna Grudzińska
Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
19:30-20:20
Agnieszka Fijałkowska
Zumba
Monika Jerzynek
19:30-20:20
Monika Jerzynek
Indoor Cycling
Ula Jankowska
19:30-20:20
Ula Jankowska
Stretching
Ela Tatarczuk
19:30-20:20
Ela Tatarczuk
Filtry
Poniedziałek
28-09-2020
Wtorek
29-09-2020
Środa
30-09-2020
Czwartek
01-10-2020
Piątek
02-10-2020
Sobota
03-10-2020
Niedziela
04-10-2020
16:00
Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Paweł Lepa
16:00-16:50
Paweł Lepa
Smukła Sylwetka
Paula Teodorowska
16:00-16:50
Paula Teodorowska
Fit Pupa
Paula Teodorowska
16:00-16:50
Paula Teodorowska
16:30
Fight Club
Fight Club
16:30-18:00
Fight Club
Fight Club
Fight Club
16:30-18:00
Fight Club
Fight Club
Fight Club
16:30-18:00
Fight Club
Fight Club
Fight Club
16:30-18:00
Fight Club
Fight Club
Fight Club
16:30-18:00
Fight Club
17:00
Smukła Sylwetka
Paula Teodorowska
17:00-17:50
Paula Teodorowska
Zdrowy Kręgosłup
Asia Tomońska
17:00-17:50
Asia Tomońska
Tabata
Paula Teodorowska
17:00-17:50
Paula Teodorowska
Zdrowy Kręgosłup
Asia Tomońska
17:00-17:50
Asia Tomońska
18:00
Tabata
Paula Teodorowska
18:00-18:50
Paula Teodorowska
Tabata

18:00-18:50
BOXING WOMENS
Michał Chudecki
18:00-18:55
Michał Chudecki
TRX
Paweł Lepa
18:00-18:50
Paweł Lepa
Fit Pupa
Asia Tomońska
18:00-18:50
Asia Tomońska
BOXING WOMENS
Michał Chudecki
18:00-18:55
Michał Chudecki
Boks
Michał Chudecki
18:00-18:50
Michał Chudecki
18:20
Boks
Michał Chudecki
18:20-19:50
Michał Chudecki
Boks
Michał Chudecki
18:20-19:50
Michał Chudecki
19:00
Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Paweł Lepa
19:00-19:50
Paweł Lepa
Sztangi
Paweł Lepa
19:00-19:50
Paweł Lepa
Fit Ball
Paula Teodorowska
19:00-19:50
Paula Teodorowska
Kick Boxing
Jakub Kozera
19:00-20:30
Jakub Kozera
20:00
Kick Boxing
Jakub Kozera
20:00-21:30
Jakub Kozera
Kick Boxing
Jakub Kozera
20:00-21:30
Jakub Kozera
Filtry
Poniedziałek
28-09-2020
Wtorek
29-09-2020
Środa
30-09-2020
Czwartek
01-10-2020
Piątek
02-10-2020
Sobota
03-10-2020
Niedziela
04-10-2020
17:30
Zajęcia Wyjątkowo Nie Odbędą Się
Alicja Farat
17:30-18:20
Alicja Farat
Idealne Kształty
Alicja Farat
17:30-18:20
Alicja Farat
18:30
Smukła Sylwetka
Klaudia Pawluć
18:30-19:20
Klaudia Pawluć
Idealne Kształty
Alicja Farat
18:30-19:20
Alicja Farat
Smukła Sylwetka
Klaudia Pawluć
18:30-19:20
Klaudia Pawluć
Pilates
Karolina Gacke
18:30-19:20
Karolina Gacke
Zdrowy Kręgosłup
Karolina Gacke
18:30-19:20
Karolina Gacke
19:30
Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Klaudia Pawluć
19:30-20:20
Klaudia Pawluć
Pilates
Karolina Gacke
19:30-20:20
Karolina Gacke
Fit Pupa
Klaudia Pawluć
19:30-20:20
Klaudia Pawluć
Filtry
Poniedziałek
28-09-2020
Wtorek
29-09-2020
Środa
30-09-2020
Czwartek
01-10-2020
Piątek
02-10-2020
Sobota
03-10-2020
Niedziela
04-10-2020
08:30
Pilates – ZASTĘPSTWO
Joanna Jamroziak
08:30-09:25
Joanna Jamroziak
Fit Ball – ZASTĘPSTWO
Anna Kobyłt
08:30-09:20
Anna Kobyłt
Smukła Sylwetka
Anna Kobyłt
08:30-09:20
Anna Kobyłt
09:30
Indoor Cycling
Justyna Mierkiewicz
09:30-10:25
Justyna Mierkiewicz
10:30
Idealne Kształty
Anna Kobyłt
10:30-11:20
Anna Kobyłt
Cellulit Stop
Julia Reinhold
10:30-11:25
Julia Reinhold
17:30
Pilates
Andrzej Kuczak
17:30-18:20
Andrzej Kuczak
Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
17:30-18:25
Joanna Jamroziak
Tabata – ZASTĘPSTWO
Anna Kobyłt
17:30-18:20
Anna Kobyłt
Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Andrzej Kuczak
17:30-18:20
Andrzej Kuczak
Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
17:30-18:25
Joanna Jamroziak
Smukłe Ramiona + Super Pupa
Anna Kobyłt
17:30-18:20
Anna Kobyłt
Zgrabna Sylwetka – Sztangi
Joanna Jamroziak
17:30-18:20
Joanna Jamroziak
18:30
Zgrabna Sylwetka – Sztangi – ZASTĘPSTWO
Andrzej Kuczak
18:30-19:20
Andrzej Kuczak
Joga
Agata Wrotniewska
18:30-19:20
Agata Wrotniewska
Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
18:30-19:20
Joanna Jamroziak
Super Pupa
Joanna Jamroziak
18:30-19:20
Joanna Jamroziak
Joga
Agata Wrotniewska
18:30-19:20
Agata Wrotniewska
Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
18:30-19:20
Joanna Jamroziak
Cellulit Stop
Katarzyna Grudzińska
18:30-19:20
Katarzyna Grudzińska
Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
18:30-19:20
Joanna Jamroziak
19:30
Cellulit Stop
Anna Kobyłt
19:30-20:20
Anna Kobyłt
Indoor Cycling
Jacek Moszyński
19:30-20:20
Jacek Moszyński
Indoor Cycling gr. początkująca
Joanna Jamroziak
19:30-20:15
Joanna Jamroziak
Idealne Kształty
Julia Reinhold
19:30-20:20
Julia Reinhold
Zdrowy Kręgosłup
Joanna Jamroziak
19:30-20:20
Joanna Jamroziak
Indoor Cycling
Jacek Moszyński
19:30-20:20
Jacek Moszyński
Indoor Cycling gr. początkująca
Joanna Jamroziak
19:30-20:15
Joanna Jamroziak
Tabata
Julia Reinhold
19:30-20:20
Julia Reinhold
Pilates Balance
Katarzyna Grudzińska
19:30-20:20
Katarzyna Grudzińska
Filtry
Poniedziałek
28-09-2020
Wtorek
29-09-2020
Środa
30-09-2020
Czwartek
01-10-2020
Piątek
02-10-2020
Sobota
03-10-2020
Niedziela
04-10-2020
08:30
Joga Vinyasa
Zuza Łącka-Golc
08:30-10:00
Zuza Łącka-Golc
10:00
Interval HIIT
Julia Chwiałkowska
10:00-10:50
Julia Chwiałkowska
16:15
Smukła Sylwetka – na otwarcie nowej siłowni
Anna Serweta
16:15-17:00
Anna Serweta
17:00
Fit Pupa – na otwarcie nowej siłowni
Alicja Farat
17:00-17:50
Alicja Farat
17:30
Smukła Sylwetka
Anna Serweta
17:30-18:20
Anna Serweta
18:15
Stretching – na otwarcie nowej siłowni
Zosia Berlikowska
18:15-19:05
Zosia Berlikowska
19:30
Pilates Core

19:30-20:20