Wybierz Klub

Filtry
Poniedziałek
22-02-2021
Wtorek
23-02-2021
Środa
24-02-2021
Czwartek
25-02-2021
Piątek
26-02-2021
Sobota
27-02-2021
Niedziela
28-02-2021
08:30
Mocne Ramiona+płaski brzuch Online
Alicja Marczak
08:30-09:20
Alicja Marczak
Filtry
Poniedziałek
22-02-2021
Wtorek
23-02-2021
Środa
24-02-2021
Czwartek
25-02-2021
Piątek
26-02-2021
Sobota
27-02-2021
Niedziela
28-02-2021
08:30
Zajęcia sportowe – koordynacja, równowaga – Pilates
Sandra Pieniążek-Głowacka
08:30-09:15
Sandra Pieniążek-Głowacka
Zajęcia Sportowe – siła, koordynacja Idealne Kształty
Anna Kobyłt
08:30-09:15
Anna Kobyłt
09:30
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość – Indoor Cycling ZASTĘPSTWO
Kasia Szlachetka-Boroch
09:30-10:15
Kasia Szlachetka-Boroch
10:30
Zajęcia Sportowe – Siła mięśni nóg Cellulit Stop
Anna Kobyłt
10:30-11:15
Anna Kobyłt
Zajęcia Sportowe – siła, koordynacja Idealne Kształty – zastępstwo
Andrzej Kuczak
10:30-11:15
Andrzej Kuczak
17:30
Zajęcia sportowe – Siła – Sztangi
Joanna Jamroziak
17:30-18:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – Smukłe Ramiona+Super Pupa – ZASTĘPSTWO
Katarzyna Grudzińska
17:30-18:15
Katarzyna Grudzińska
Zajęcia Sportowe -wytrzymałość, siła – Tabata
Joanna Jamroziak
17:30-18:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – Siła mięśni nóg Cellulit Stop
Julia Reinhold
17:30-18:15
Julia Reinhold
Zajęcia Sportowe – siła, koordynacja Idealne Kształty
Katarzyna Grudzińska
17:30-18:15
Katarzyna Grudzińska
18:30
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
18:30-19:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe -wytrzymałość, siła – Tabata
Andrzej Kuczak
18:30-19:15
Andrzej Kuczak
Zajęcia sportowe -równowaga – Joga
Agata Wrotniewska
18:30-19:15
Agata Wrotniewska
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
18:30-19:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
18:30-19:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – Siła -Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Andrzej Kuczak
18:30-19:15
Andrzej Kuczak
Zajęcia sportowe -równowaga – Joga
Agata Wrotniewska
18:30-19:15
Agata Wrotniewska
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
18:30-19:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość – Indoor Cycling ZASTĘPSTWO
Kasia Szlachetka-Boroch
18:30-19:15
Kasia Szlachetka-Boroch
Zajęcia sportowe – koordynacja, równowaga – Pilates
Katarzyna Grudzińska
18:30-19:15
Katarzyna Grudzińska
19:30
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
19:30-20:15
Joanna Jamroziak
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Joanna Jamroziak
19:30-20:15
Joanna Jamroziak
Filtry
Poniedziałek
22-02-2021
Wtorek
23-02-2021
Środa
24-02-2021
Czwartek
25-02-2021
Piątek
26-02-2021
Sobota
27-02-2021
Niedziela
28-02-2021
08:30
Zajęcia Sportowe – koordynacja, równowaga – Zdrowy Kręgosłup
Ela Tatarczuk
08:30-09:15
Ela Tatarczuk
Zajęcia sportowe – siła – Smukła Sylwetka
Ela Tatarczuk
08:30-09:15
Ela Tatarczuk
10:00
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Ula Jankowska
10:00-10:45
Ula Jankowska
Zajęcia Sportowe – siła i wytrzymałość – Interval HIIT
Anna Serweta
10:00-10:45
Anna Serweta
16:30
Zajęcia sportowe – siła – Smukła Sylwetka
Alicja Marczak
16:30-17:15
Alicja Marczak
Zajęcia sportowe – siła – Smukła Sylwetka
Alicja Marczak
16:30-17:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Ula Jankowska
16:30-17:25
Ula Jankowska
17:30
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Ula Jankowska
17:30-18:15
Ula Jankowska
Zajęcia Sportowe -wytrzymałość, siła – Tabata
Paula Teodorowska
17:30-18:15
Paula Teodorowska
Zajęcia Sportowe – siła i wytrzymałość – Interval HIIT
Alicja Marczak
17:30-18:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Ula Jankowska
17:30-18:15
Ula Jankowska
Zajęcia Sportowe – siła, koordynacja Idealne Kształty
Anna Serweta
17:30-18:15
Anna Serweta
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Włodek Sosnówka
17:30-18:15
Włodek Sosnówka
Zajęcia Sportowe -wytrzymałość, siła – Tabata
Alicja Marczak
17:30-18:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – koordynacja, równowaga – Zdrowy Kręgosłup
Ela Tatarczuk
17:30-18:15
Ela Tatarczuk
18:30
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:15
Agnieszka Fijałkowska
Zajęcia Sportowe – koordynacja, równowaga – Zdrowy Kręgosłup
Ela Tatarczuk
18:30-19:15
Ela Tatarczuk
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Włodek Sosnówka
18:30-19:15
Włodek Sosnówka
Zajęcia Sportowe – siła – Fit Pupa
Alicja Marczak
18:30-19:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:15
Agnieszka Fijałkowska
Zajęcia sportowe – siła – Smukła Sylwetka
Ela Tatarczuk
18:30-19:15
Ela Tatarczuk
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Włodek Sosnówka
18:30-19:15
Włodek Sosnówka
Zajęcia Sportowe – Siła -Mocne Ramiona + Płaski Brzuch
Alicja Marczak
18:30-19:15
Alicja Marczak
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Agnieszka Fijałkowska
18:30-19:15
Agnieszka Fijałkowska
Zajęcia Sportowe -wytrzymałość, siła – Tabata
Anna Serweta
18:30-19:15
Anna Serweta
19:00
Zajęcia Sportowe – siła i wytrzymałość Cross Trening
Szymon Jurewicz
19:00-19:45
Szymon Jurewicz
Zajęcia Sportowe – siła i wytrzymałość Cross Trening
Szymon Jurewicz
19:00-19:45
Szymon Jurewicz
19:15
Zajęcia Sportowe – siła i wytrzymałość Cross Trening
Szymon Jurewicz
19:15-20:00
Szymon Jurewicz
19:30
Zajęcia Sportowe – siła, koordynacja Idealne Kształty
Julia Chwiałkowska
19:30-20:15
Julia Chwiałkowska
Zajęcia Sportowe – wytrzymałość- Indoor Cycling
Ula Jankowska
19:30-20:15
Ula Jankowska
Zajęcia Sportowe – siła – Fit Pupa
Julia Chwiałkowska
19:30-20:15
Julia Chwiałkowska
Zajęcia Sportowe – równowaga – Stretching
Ela Tatarczuk
19:30-20:15
Ela Tatarczuk
19:45
Zajęcia Sportowe – siła i wytrzymałość Cross Trening
Szymon Jurewicz
19:45-20:30
Szymon Jurewicz